Co robić, jeśli czuję pieczenie pochwy po poronieniu?

Witam, W ostatnim czasie doszło u mnie do samoistnego poronienia. Usg ginekologiczne po poronieniu wykazało że wszystko samo się oczyściło a beta spadła do 2 czyli do poziomu nieciążowego. Pojawiło się niestety pieczenie przy ujściu pochwy ale lekarz powiedział ze po poronieniu nie może mi nic przepisać i że muszę czekać do najbliższej miesiaczki. Czy naprawdę nic nie można zrobić? Objawy są dla mnie uciążliwe. Powinnam udać się do innego lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli objawy są nadal proszę koniecznie ponownie zgłosić się do lekarza ginekologa ponownie