Co robić, jeśli mam uczucie mokrego rowka?

Od jakis trzech dni mam uczucie mokrego rowka, mokrego odbytu, bardzo silne nie do zniesienia. Podmywam sie czesto w zwiazku z tym, ale to nie niweluje brzydkiego zapachu. Dodatkowo czuje jakby jakas narosl przy samym wejściu odbytu, jest ona zaczewieniona, wyglada jakby od zawsze tam byla tylko teraz spuchla. Nie jest krosta czy czyms takim tylko jakby nabrzmiala czescia odbytu. Co robic?

Lek. Wojciech Zygmunt

Opisane przez panią objawy mogą świadczyć o chorobie hemoroidalnej - guzkach krwawniczych odbytu. Polecam udać się do lekarza rodzinnego w celu weryfikacji.