Co robić, jeśli pacjent po operacji serca dostaje duszności i bóle w klatce piersiowej?

Moj tata jest po operacji serca ma zastawke i zrobione bajpasy do szpitala dostaje sie co dwa tygodnie z dusznosciami i bolem w klatce piersiowej i na dodatek ma obrzek nog co sama nie wiem ci mam juz robic

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepszych informacji co do dalszych możliwości terapeutycznych udzieli pani zespół lekarzy prowadzących. Przy tak obciążonym internistycznie pacjencie nie da się doradzić odpowiednio w tym miejscu, ponieważ konieczna jest analiza pełnego obrazu klinicznego.