Co robić, jeśli partner nie potrafi mieć wytrysku poprzez stosunek?

Witam. Mam pytanie. Jestem z moim partnerem w zwiazku od ok 3 lat. Bardzo sie kochamy i uwielbiamy ze sobą współżyć. Problem polega na tym ze mój partner w przeszłości bardzo dużo sie masturbował (codziennie) w tej chwili robi to juz znacznie rzadziej sam lecz mimo to nie potrafi dojsc do wytrysku poprzez stosunek. Musi najpierw zaspokoic sie reką. Niestety próbowałam to ja go zaspokajac nic to jednak nie daje poniewaz mimo iz jest mu przyjemnie nie osiąga wytrysku. co robić? pozdrawiam

Dzień dobry.

Z Pani opisu można wnioskować, że partner po wieloletniej masturbacji uwarunkował się na taki sposób stymulacji - stąd brak możliwości wytrysku podczas stosunku. Tego rodzaju uwarunkowanie bywa, niestety, niemożliwe, a przynajmniej trudne do "odkręcenia". Czasem pary radzą sobie z tym problemem włączając po prostu masturbację do wspólnej gry "łóżkowej".

Pozdrawiam.

Witam, skoro trzy lata satysfakcjonującego współżycia seksualnego nie przyniosło zmiany u Pani partnera, uważam za konieczne udanie się do specjalisty seksusologa.
Pozdrawiam