Co robić, jeśli po urodzeniu dziecka tak wypadają mi włosy?

Witam. 10 kwietnia 2017r. urodzilam dziecko, piersia karmilam tylko tydzien. 3 miesiace pozniej zaczely wypadac mi wlosy i wypadaja do dzis, i to w duzych ilosciach.Mimo brania tabletek z biotyna ktore i tak nie pomogly, problemni minal chociaz od porodu minal juz rok. Mam takze niedoczynnosc tarczycy ale juz od pol roku unormowane hormony i na stalej dawce. Nie wiem co moge jeszcze zrobic. Na co drugi dzien mycia duza garsc wypada a w miedzy czasie pelno wlosow w mieszkaniu lezy( okolo 2 garscie) Czy jest cos co pomoze, czy musi to minac same. Diete wzbogacilam owocami i warzywami ale nic nie pomoglo. Moze jakies witaminy albo cos? Prosze o pomoc.

Witam serdecznie,

na początku proszę zbadać hormony progesteron i estradiol. Należy wykonać także podstawową morfologię krwi.
Bardzo ważna jest także odpwiednia dieta. Być może pomimo wprowadzenia większej ilości owoców i warzyw nadal są braki skłądników odżywczych.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to można mi wysłać swój przykładowy jadłospis a ja chętnie zerknę i odpowiednio skomentuje a może wskażę ewentualne błędy.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk