Co robić, jeśli swędzi mnie sutek?

Witam! Mam 18 lat i Od jakiegoś czasu dziwnie swędzi mnie sutek. Poza tym wokół niego są niewielkie guzki, które co jakiś czas znikają, a sama brodawka jest taka delikatna, tzn. przy lekkim drapnięciu schodzi z niej skóra. Czy mam się czym martwić, a jeśli tak to co z tym dalej robić?

Lek. Michał Lenard

Objawy nie wyglądają na niepokojące. Może Pani o nich wspomnieć swojemu lekarzowi w czasie wizyty kontrolnej. Pozdrawiam!