Co robić, jeżeli czuję się autystyczny?

Drogi psychoterapeuto / psychologu, co byś zrobił , gdyby całe Twoje życie składało się z cierpienia, po 20 latach życia nic nie sprawiałoby Ci radości , nie miałbyś przyjaciół, a wszystkie czynności , ktore kiedyś dawały Ci satysfakcję, przestały cieszyć ? Co by było, gdybys był bardziej wrażliwy niz inni, a dodatkowo dorastał w lęku, poniżaniu i stresie, ignorancji i złości ? Gdybyś stracił nadzieje na normalne życie ? Gdybys czuł się autystyczny i nie do zaakceptowania ?Gdybys nie chciał zyc?

Witam Pana
Ja poszukałabym terapeuty, który by mi pomógł.
Bardzo ważne jest, żeby Pana problem został
prawidłowo zdiagnozowany i żeby Pan rozpoczął
psychoterapię.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam.
Drogi Panie, gdybym w wieku 21 lat uświadomiła sobie własny ból związany z przeszłością, cierpienie z powodu samotności, brak radości to pewnie po pierwsze utraciłabym wiarę w sens życia... ale mając jednak jeszcze nadzieję, że może być inaczej, udałabym się po pomoc do psychoterapeuty.
Mam wrażenie, że Pana post jest cichym wołaniem o ratunek. W wirtualnej przestrzeni nie uzyska go Pan we właściwym wymiarze, gorąco namawiam do konsultacji z psychoterapeutą w realnym świecie.
W Warszawie może Pan się udać m.in. do stowarzyszenia Aslan lub poszukać psychoterapeuty (nie mylić z psychologiem) pracującego w prywatnym gabinecie.

Pozdrawiam i gorąco namawiam do skorzystania z pomocy specjalisty.

Agnieszka Dymska
Psycholog, psychoterapeuta
www.pomocpsychologa.pl
www.facebook.com/Agnieszka.Dymska