Co robić po rozejściu się z partnerem?

Dziendobry mam pewien problem rozeszlam sie z chlopakiem bo jak zostawilam go dla innego to ogladal porno itd i jak wrocilam do niego to odkrylam to w telefonie i o to byla klotnia wyprowadzilam sie od niego powoedzial ze przeklina mnie ze niebede miec dzieci ze jestem zdzira dziwka mam zadzwonic do bylego ze dam mu *upy niewiem co mam robic prosze o rade pierwszy raz mnie tak wyzwal a ja pare razy go uderzylam

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Mam mało danych, temat jest wielowątkowy, co wymagałoby wnikliwej analizy, celem dotarcia źródła symptomatycznego.

Jak ja to widzę?
Z zaprezentowanej przez Panią relacji, wynika, że nie jest Państwu po drodze...

Wskazana byłaby dla Pani osobista konsultacja psychologiczna/psychoterapeutyczna, by mogła Pani dotrzeć do przyczyny i skutku tego, co dzieje się u Pani, w relacji na polu emocjonalnym.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko pięknej relacji partnerskiej, Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605