Co robić przy napadowych zaburzeniach równowagi?

Witam po napadowych zaburzeniach równowagi dostałam skierowanie do szpitala bo wcześniej wykryto torbiel sxyszynki 18na 7 mm po ponownym rezonansie ta torbiel ma wymiary 18na 11na 9mm. Oraz stwierdzono że mam objawy somatyzujace gdyż nic się nie zmieniło w wymiarach. Proszę o jakąś informację bo objawy są bardziej gwałtowne niż jak były rok temu a nie uważam się za hipochondryczke. Pozdrawiam

Proszę zgłosić się do neurochirurga w celu oceny, czy wskazana jest jakakolwiek w tym momencie interwencja. Jeżeli nie, dalsze leczenie u neurologa.