Co robić przy torbieli w piersi?

Witam. Rok temu mialam biopsje 3 torbieli wynik histopatologiczny ok. Od 2 m-cy boli mnie strasznie ta sama pierś, ból ciągły bez znaczenia dzień cyklu. Dzisiaj robilam usg i wynik 18 szt torbieli o wymiarac miedzy 1cm a 2 cm. Proszę o pomoc radiolog zalecił lek Mastodynon.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa lub lekarza poradni chorób piersi, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.