Co robić przy tych problemach z kręgosłupem po porodzie?

Dzien dobry bardzo potrzuje porady lelarza bo niewiem co robić. Po urodzeniu dziecka mam problemy z kręgosłupem teraz bylam u lekarza ortopedy i mam zwyrodnienie kolan i mam miec operacje. Zapalenie bylo. A teraz po miesacu nie moge chodzic kostka mi spuchla zrobiła sie sina i nie mofe stanac na noge wogule. A od 3dni zauważyłam ze kolo kolan wyzej mam czerwone jakby zyly w dwóch nogach. na stopach od kostki do palców na podbixiu.Strasznie bola mnie nogi kości miesnie.palce popuchly juzPolRoku

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć