Co robić przy zawrotach głowy i osłabieniu?

Od 1,5 miesiąca męczą mnie zawroty głowy, osłabienie i uczucie bezradności, drżenie mięśni i rąk, uczucie omdlenia bez utraty świadomości, nocne napady lęku przy uczuciu uderzenia ciepła/zimna w głowie co czasem skutkuje bezsennością, poranne mdłości, częste oddawanie moczu i lekka biegunka. W szpitalu nie stwierdzono nic (wyniki ok), neurolog - tężyczka, badanie emg lekko dodatnie, psycholog wyklucza nerwicę, alergolog - alergie pokarmowe potwierdzone, endokrynolog ok, wit. D poniżej. Co robić?

Witam. Wydaje się, że przede wszystkim trzeba zacząć leczyć tężyczkę, bo wiele z wymienionych objawów wynika prawdopodobnie z tej choroby. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Witam Panią
Jeżeli lekarz neurolog stwierdzili u Pani tężyczkę,
a psycholog wykluczył nerwicę, to zapewne jest to tężyczka.
Objawy, które Pani opisuje mogą wskazywać na tężyczkę,
zatem należy podjąć jej leczenie.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl