Co robić w przypadku obniżonego pulsu?

Mężczyzna w wielu 24 lat z reguły podwyższone ciśnienie 140-150/80 Natomiast puls jest niski 58 a w spoczynku 55 co robić ? Morfologia i badania które miał przeprowadzane w szpitalu są w normie . Chce wspomniec ze 4 może 4 dni temu dostał dużego ciśnienie i wziął tabletkę o nazwie nebilet czy ten lek nadal może działać i przez to ma obniżony puls. Co robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakieś inne objawy? czy potwierdzono jakąś przyczynę nadciśnienia tętniczego? czy wykonano usg doppler naczyń nerkowych? jakie obecnie są ciśnienia tętnicze? jakieś leki ?