Co robić w przypadku sączenia się z rany po wizycie esperalu?

Esperal wszyty 10 dni temu. Szwy zdjete po 6-ciu dniach. Opuchlizny brak . Bólu brak. Nie jestem na nic uczulony. Wczesniej tez byla wszywka. Teraz po kąpieli zaczelo sie sączyć i poleciało troche krwi . Rana nadal zespolon. Jestem za granicą w pracy i wracam do kraju za tydziem. Narazie octanisept i plastry. Co robić

Witam, musi Pana obejrzeć lekarz, nie ma innego wyjścia. Jeśli sączenie nie jest intensywne to można poczekać do powrotu do kraju