Co robić w przypadku uszkodzenia rogówki?

Witam. Ponad miesiąc temu podczas zabawy z dzieckiem uderzyłam się w lewe oko. Lekarka stwierdziła podrażnienie jak się nie mylę rogówki. Od tego czasu gorzej widzę nawet w okularach zwłaszcza na lewe oko. Badanie wykazało, ze pogorszył mi się wzrok. Miałam OL -0,5 i OP-0,25 dioptrii a mam OL -1,75 i OP-0,75. Mam pytanie. Dlaczego w przeciągu pół roku od ostatniego badania wzroku tak mi się pogorszyło. Czy to możliwe że tak szybko zwiększyła mi się wada? Dodam że wadę - mam po mamie.

Witam.wynik może być przekłamany.jakie szkło Pani poprawia widzenie? Takie dać i tyle. Do oka na rogowkę kropić Bepanthen 3x.potem zrobić za mc badania. Pozdrawiam serdecznie