Co robić z guzkami tarczycy?

Witam.prosze o udzielenie rady.mam 2 wyniki usg.jedno wykonane przez radiolog od wezlow chlonnych i napisane jest o znalezieniu przypadkowo guzka na tarczycy o wymiarach15mm niejednorodna echogenicznosc i wzmozone unaczynienie.pilnie do endykrynologa.endyrynolog wykonal na nastepny dzien i stwierdzil zmine ogniskowa hipoechogeniczna 8×8×9 lagodna.kkontrol za pol roku.co robic.komu wierzyc.tsh w normie

Lek. Paweł Szadkowski

Należy wierzyć obu wynikom, gdyż one się nie wykluczają. Radiolog znalazł zmianę w tarczycy, zlecił kontrolę u endokrynologa, który powtórzył badanie i ocenił zmianę jako łagodną.