Co robić z takim objawem przy refluksie?

Witam mój problem polega na tym że posiadam refleks i zapaleniem przełyku po każdym.posilku robi mi się bardzo gesta slina którą uniemożliwia mi oddychanie nie wiem co robić gastrolog rozkłada ręce A ja się krztusze dusze i cudne nie wiem co mam więcej robic

Szanowny Panie, ja niestety również nie jestem w stanie pomóc, aczkolwiek może laryngolog będzie w stanie