Co robić z zaburzeniami nastroju i zmęczeniem?

Witam, zacząłem bardzo długo spać a i tak jestem mega zmęczony wręcz wykończony. Pogorszył się mi strasznie apetyt co za tym idzie schudłem. Każdego dnia czuje się słabo i źle. Dodam, za posiadam zaburzenia nastroju. Co robić? Dziękuję z góry za pomoc

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem rodzinnym, psychiatrą i zastanowić się nad dalszą formą wsparcia. Czy korzysta Pan z pomocy psychologicznej? Obniżony apetyt, chroniczne zmęczenie mogą być objawami zaburzeń nastroju. Najlepsze efekty przynosi łączne działanie farmakoterapii i psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana
Objawy, które Pan opisuje często występują
przy zaburzeniach nastroju.
Aby skutecznie Panu pomóc, należy dotrzeć
do źródeł Pana problemu i na tej podstawie
opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do skorzystania z psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl