Co robić z zapadającymi się policzkami?

Witam, mężczyzna lat 22.Od kilku miesięcy mam dziwny problem. Zauważyłem że stopniowo zapadają mi się tak jakby policzki na twarzy. Początkowa nie zwracałem na to uwagi ale teraz moja twarz wygląda staro i dziwnie. Moja waga (75kg na 1,80cm wzrostu) utrzymuje się w normie a nawet ostatnio przytyłam 2 kilo. Stosuje kremy na jędrność skury, które nie pomagają. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, nie wiem co robić i gdzie szukać pomocy.

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Po stwierdzeniu przyczyny i wykluczeniu poważniejszych zmian myślę, że będzie w stanie zaproponować Panu zabieg poprawiający wygląd policzków.

Pozdrawiam serdecznie.