Co robić z zapaleniem ucha przy aparacie słuchowym?

Witam. Mój problem zaczął się ponad tydzień temu. Mam aparatowany słuch i bardzo często zapalenie uszu. Gdy byłam z rodziną nad morzem zaczęły mi boleć i swedxiec uszy po korzystaniu z morza basenu. Kiedy dotarliśmy do domu miał okropny ból okazało się że w uchu rośnie czyrak. Lekarz laryngolog przepisał mi antybiotyk przy antybiotyku ból się złagodził natomiast dostałam obustronne zapalenie uszu Nie mogę nosić aparatów mój słuch jest bardzo słaby kanał uszy opuchniety i dostałam znów antybiotyk douszny o nazwie cetraxal. Stosuje ale nie pomaga uszy bolą swedza boli rzuchwa i znów noc nie spana Proszę o rady

To złożony problem reakcji skóry przewodów słuchowych w zderzeniu z wodą morską, nie zawsze czystą i wody basenowej z chlorem plus reakcja tworzywa wkładek usznych. Przyjedź.