Co się dzieje? Skąd te krwawienia?

Witam! Mam nieregularne miesiączki. Od zawsze. Od 22-39 dni. Ginekolog mówił, że jest wszystko ok. Ostatnio trochę schudłam. Z 57 na 51 kg przez 6 tyg. Ćwiczenia, zła dieta, trochę więcej stresu. Miesiączka skończyła mi nie całe dwa tygodnie temu, a dzisiaj plamie. Płynna, jasna krew. Nie wiem czy ma to coś wspólnego, ale jestem honorowym dawcą krwi. Wczoraj byłam oddać. Nic mnie nie boli, ale niepokoi mnie to krwawienie. Było delikatne. Teraz jest coraz większe. Jaka możne być przyczyna? Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Krwawienie międzymiesiączkowe zawsze jest objawem niepokojącym i wymaga oceny ginekologicznej w badaniu. Wskazana jest pilna wizyta u ginekologa-konieczne być może zgłoszenie się na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego. Proszę nie zwlekać i nie lekceważyć tego objawu.
Pozdrawiam