Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 1 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co się wydarzy w przypadku powrotu do leku Escitil?

Escitil. Dzień dobry. Przez pół roku brałem Escitil (10mg). Odstawiłem 2 miesiące temu, teraz czeka mnie spora zmiana w życiu. W związku m.in ze stresem mój stan psychiczny się pogorszył. Postanowiłem wrócić do leku... Powinienem liczyć się z przejściowym pogorszeniem samopoczucia i poprawie dopiero po 7 dniach, czy z uwagi na to, że organizm jest "przyzwyczajony" lek powinien zadziałać szybciej?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT 4 tygodnie temu

Leczenie nerwicy

Dzień Dobry Panu, Zalecałabym by skonsultować powrót do farmakoterapii z Lekarzem prowadzącym Pana. Jest potrzeba czasu około dwóch do trzech tygodni, by organizm ponownie nasycił się farmaceutykiem. Z mojej strony - do rozważenia, inspirowałabym Pana do podjęcia psychoterapii, równolegle z farmakoterapią - co byłoby dla Pana komplementarną formą terapii. Z życzeniami dla Pana pomyślności i radości, irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy