Co spowodowało guzek po prawej stronie szyi?

Kobieta, 20 lat Po prawej stronie szyi bardziej z tyłu pojawił mi się mały (ok.1cm) guzek. Jest twardy i ruchomy. Swędzi mnie skóra głowy i ciała, wieczorem po umyciu się. Tydzień temu farbowałam włosy, zastanawiam się czy może mieć to związek z objawami. Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć