Co spowodowało krwawienie w 18. dniu cyklu?

Mam 23 lata i jestem studentką, jestem aktywna seksualnie. Mam regularny, 28-dniowy cykl miesiaczkowy.Ostatnio przez ok 1,5 miesaca bylam narazona na liczne stresy. Pierwszy dzien cyklu mialam 4 lutego, tj. 18 dni temu, a dzisiaj mam plamienia identyczne jak podczas regularnego krwiawienia miesiaczkowego. Czym to moze byc spowodowane? Co powinnam zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może od stresu ale Konievzne jest wykluczenie innych przyczyn proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa