Co spowodowało pieczenie języka, rąk i twarzy oraz czerwone krostki?

Witam. Od 2 miesięcy piecze mnie język. Przez ok. 2 tygodnie odczuwałem również silne pieczenie skóry rąk twarzy i nóg. Następnie zaczęły występować co kilka dni nocne poty. Gorączki jednak nie miałem, temperatura z reguły była obniżona do ok. 36,1. Po ok miesiącu zaczęła swędzieć mnie skóra i pojawiły się na niej pojedyńcze wykwity głównie na rękach i brzuchu. Na brzuchu mam ich coraz więcej, obecnie w formie czerwonych plamek. Badania krwi i moczu crp w normie , badania wątrobowe również.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć