Co spowodowało powstanie krostek na głowie?

Witam dzisiaj rano zauważyłem na swojej głowie dziwne chrostki którym doskwiera lekki ból dodaje link do zdjęcia widoczne w prawym dolnym rogu zdjęcia https://zapodaj.net/d348cedc8d180.jpg.html Nie wiem co to takiego gdybym tylko miał możliwość udalbym się do lekarza pierwszego kontaktu aczkolwiek jestem na 3 tygodniowej trasie proszę o poradę czy może to być polpasiec dodam że w dzieciństwie przeszedłem ospe wietrzna z góry dziękuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą to być początki półpaśca lecz także innych chorób wskazana wizyta u lekarza tam gdzie teraz Pan przebywa