Co spowodowało wystawanie kości i ból nadgarstka?

Witam mam problem z nadgarstkiem lub bardziej z kością nad nadgarstkiem która pojawiła mi się 3 miesiące temu i jest tragedia na początku bóle były znośne niestety od jakiegoś czasu bóle są dosyć silne i promieniują do łokcia . Nigdy nie miałam problemu z kościami czy stawami . Mieszkam za granica i uważaj ze to jest norma dali mi voltaren ale nic nie pomaga dodam Ze nie mogę wygiąć ręki bo ból się nasila

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to zapalenie ściegien / stawów/ kości nadgarstka? wtedy konieczne leczenie przeciwzapalne lekami doustnymi. Sugeruje wizytę u ortopedy.
Pozdrawiam