Co spowodowały nadmierne owłosienie i krostki na sutkach?

Witam, od ponad roku zauważyłam, że na sutkach pojawiły mi się krostki z białym płynem w środku. Zaczęły mi również wyrastać czarne włoski wokół sutków. Zauważyłam również, że mam większy zarost w okolicach intymnych. Badanie tarczycy i krwi niczego nie wykazały. Bardzo proszę o poradę co powinnam zrobić. Nie ukrywam, że jest to dla mnie ogromny dyskomfort. Czekam na odpowiedź i z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam :)

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na zaburzenia hormonalne. Proponuje udac się do lekarza endokrynologa