Co stosować dla opóźnienia ejakulacji?

Witam. Jestem facetem i mam 33 lata. Nie stosuję żadnych leków i nie miałem żadnych badań diagnostycznych... Mam problem z erekcją, która występuje zbyt szybko i nie zaspokaja ani moich, jak i również partnerki, potrzeb... Z tego wzgledu mam prośbę, by ktoś mi doradził, co zrobić, jakie kroki zrobić, by to poprawić, by wróciło do normalnosci...? Czy to jest choroba, czy udać się do specjalisty i czy może zażywać jakieś środki, które pomogą mi w tym, by móc dłużej cieszyć się zbliżeniem z partnerką... Pozdrawiam i czekam na porady.
33 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

zapewne chodzi Panu o przedwczesną ejakulację, czyli wytrysk. Sporo informacji oraz podstawowe metody radzenia sobie z tym znajdzie Pan w naszym artykule Przedwczesny wytrysk. Dodatkowo przydaje się uprawianie seksu w chłodniejszym pomieszczeniu, trochę się rozkojarzyć (pomyśleć w trakcie o czymś innym), ewentualnie stosować prezerwatywy przedłużające stosunek.

Jeżeli metody z artykułu i te opisane przeze mnie nie pomogą, warto udać się do urologa.