Co stosować do higieny intymnej?

Co stosować do higieny intymnej? Miewam sporadyczne infekcje intymne i nic mi nie pomaga. O higienę dbam, nie zmieniam partnerów, ale mam problem z podrażnieniami i infekcjami pochwy. Jedni mówią, że szare mydło, inni, że płyn, kolejni, że woda. Słyszałam jeszcze o ziołach. Stosuję płyn konwaliowy Ziaja, ale to nieporozumienie. Potrzebuję czegoś najlepiej ochronnego i co mi pomoże. Jaki preparat stosować?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję stosowanie hipoalergicznych preparatów przeznaczonych do higieny intymnej. Proszę udać się do najbliższej apteki - farmaceuta doradzi najlepszy.