Co stosować do opalania twarzy?

Wiam mam pytanie bo chciałem kupić coś do twarzy do opalania na jasno brązowe lub brązowe żeby się ładnie opalić głatko na słońcu ? Bo używałem olejek. Dax6 lub soraje i paskudnie wyglądałem jak spocony i zmarszczony i po prostu brzydko wyglądałem okropnie ,bo owszem 6lat temu miałem cerę białą skure a od pięciu lat się opalam ciało na brązowo a na twarz jeszcze nie co najlepiej używać jak mam cerę białą bo nie chce znowu brzydki wyglądać ja uzywalem olejki daxa lub soraje .bo chce wyglądać ja

Przede wszystkim zalecam konsultację u specjalisty, aby ocenić proptotyp skóry i wykonać profilaktyczne badanie dermatoskopowe. Jeśli lubi Pan korzystać ze słońca, trzeba to robić bezpiecznie dla zdrowia. Nadmierne opalanie grozi ryzykiem zachorowania na czerniaka - raka skóry. Czy istnieje bezpieczne opalanie? Tak, pod warunkiem że umiarkowanie się z niego korzysta, stosuje odpowiednie kremy z filtrami, nie zapominając o ochronie twarzy, rąk, głowy i oczu. Stosując sprawdzone kremy z filtrami zawierające w składzie filtry fizyczne lub chemiczne, sprawimy,że skóra opali się powoli stopniowo, naturalnie. Warto też na ok. miesiąc przed wyjazdem na słońce stosować odpowiednie suplementy, które zaleci lekarz, zabezpieczające przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.