Co stosować na bezsenność?

Witam, Od dwóch tygodni mam problemy ze snem. Kładę się spać o stałej porze np. 22 i wstaję po godzinie, dwóch i dalej nie mogę usnąć, dopiero nad ranem ale i to nie zawsze. Dwie noce wzięłam benosen, dwie zdrowosen, piję syrop z wyciągiem kozłka lekarskiego ale nie zauważam poprawy. Bezsenność mnie rujnuje, co brać?

Witam. Środki ziołowe są bezpieczne ale potrzeba czasu, żeby zauważyć efekty. Jednakże problemy ze snem, jakie Pani opisuje, mogą mieć głębsze źródło: może to być reakcja na jakieś kryzysowe wydarzenia, na dużą ilość stresów, ale mogą być także objawem nerwicy a nawet depresji. Zachęcam do konsultacji u psychologa. Pozdrawiam!