Co stosować na ból zęba?

Witam w niedziele wzięłam lek ketonal na ból zęba oraz po kilku godzinach dexak, od poniedziałku straszenie źle się czuje, boli mnie brzuch podejrzewam ze to może byc wątroba mam nudnosci zaparcia wzdęcia brak apetytu wieczorami strasznie mnie boli z prawej strony pod żebrami, w środę byłam u lekarza rodzinnego przepisał mi lek "panzol". Prosze mi pomóc czy moge kupic jakieś tabletki czy cos żeby mi to przeszło. Z gory dziękuję

Witam,

Niestety żadne leki nie są w stanie trwale wyeliminować bólu zęba. Leki przeciwbólowe można stosować jedynie doraźnie do czasu szybkiej wizyty u lekarza dentysty. Przyjęte przez Panią leki nie powinny być stosowane razem ponieważ grozi to uszkodzeniem błony śluzowej żoładka oraz wrzodami. Proszę udać się do lekarza dentysty w celu diagnostyki i leczenia dolegliwości pochodzących od zęba. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski