Co stosować na bóle mięśniowo-kostne?

Dzien Dobry Od 5 lat mam bole miesniowo kostne. Zimno przeszywa mnie od srodka kosci. 5 lat temu mialam x ray kolana i pani doctor stwierdzila ze pewnie mialam jakis uraz kolana bo mam jakby taka niewielką narodols niby z wapna. Stwierdziła początki artretyzmu. Następnie stwierdzono u mnie depresję gdzie po 6 miesiącach sama odstawiamy leki bo je tylko zmieniali a poprawy nie bylo.Wymusilam na lekarzu badania krwi iwykazały u mnie niedobór witaminy D (29nmol/l). Przepisał Adcal 750/200 2x2tab.

Dzień Dobry Pani,

Wprowadziłabym lekką aktywność fizyczną, jak umiarkowany marsz, spacer (po uzgodnieniu z lekarzem Panią prowadzącym).

Jest takie powiedzenie, że Ruch zastąpi każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej