Co stosować na codzienne zawroty głowy?

Od trzech lat cierpię na zawroty głowy. Zaczęło się to od pewnego poranka kiedy to sufit i meble wirowały przed moimi oczami, potem L4 od lekarza z prośbą o odpoczynek od dość stresującej pracy. Na pół roku ta dolegliwość ustąpiła i znów wracała. Obecnie nie potrafię już normalnie funkcjonować, codzienne zawroty głowy czasami doprowadzają mnie do mdłości. Uczucie jakbym właśnie zeszła z karuzeli jest już nie do zniesienia. Byłam u kilku neurologów, słyszałam kilka diagnoz...stwardnienie rozsiane, borelioza, problemy z kręgosłupem. Wyniki badań mam bardzo dobre a mimo to zawroty głowy uprzykrzają mi codzienne życie, czasami czuje że zaraz zemdleje i chce żeby tylko ktoś mi pomógł

Witam!
Dziwne, że mówimy o tak poważnych chorobach jak SM bez potwierdzenia badaniami laboratoryjnymi. Należy dokładnie zbadać neurologicznie, RM głowy, EEG, potencjały wywołane i badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Jeżeli badania laboratoryjne są prawidłowe, to należy myśleć o przyczynach emocjonalnych. Psychiatra, odpowiednie testy diagnostyczne, określenie profilu osobowości, lęku i niepokoju wewnętrznego, podatności na sugestię i próba leczenia zaburzeń nerwicowych.
Powodzenia
W. Łuczkowski.