Co stosować na grudki pojawiające się po goleniu?

Witam. Po każdym goleniu na szyi pojawiają się u mnie czerwone grudki na szyi (niektóre mają białą zawartość), żadne pianki nawilżające ani balsamy łagodzące nie pomagają. Zarówno maszynki zwykłe, jak i elektryczne powodują podrażnienia.W jaki sposób się golic? Czego używać?

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na zapalenie mieszków włosowych konieczna wizyta u lekarza dermatologa