Co stosować na infekcję górnych dróg oddechowych u dziecka?

Moj syn ma inf. górn dróg. Temp 37,2'C Zapisano: Levopront 3x5 Syrop islandzki 2x5 Erdomed 35mg/ml 2x5 Problem na ulotce jest taki iz "nie nalezy podawac z lekami przezciwkaszlowymi i sekretolitycznymi" Czy te syropy nie kloca sie ze soba? 2lata temu ordynator przepisal mi podobnie jednak najpierw mialem podawac Levopront a po 3 dniach podawać rozrzedzające. To logiczne, najpierw mamy wode w nosie a pozniej po 2 dniach mamy wydzieline ktorej sie pozbywamy. Co panstwo sadza na ten temat? Boje sie

Ale ja bym podał sól morską np steri-mar do nosa 3xdziennie 2 dawki zamiast tych syropów