Co stosować na krostkę na wardze sromowej?

Na wardze stromowej zrobi£a mi sie chrosta.bezbolesna wydusilam ja wydzielina byla jakby lekko pomaranczowa teraz odczuwam bol czuje sie z tym niekonfortowo byc moze podraznia ja teraz podpaska depiluje okolice imtymne. .czy chydrokortyzon wystarczy aby smarowac obecnie mieszkam i pracuje war niemczech wiec nie mam dostepu do polskiego lekarza nigdy wczesniej nie mialam czegos takiego po wyduszeniu zostala mala chroszeczka ta byla czerwona a zu drugiej strony mia£am bia£a z bia£a wydzielina

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyczyną mogła być np depilacja albo był to powiększony gruczoł łojowy. Można smarować hydrocortisonem. W razie nie ustępowania zmian konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam