Co stosować na luźny zwieracz przełyku?

Podczas badania wyszło mi że mam luźny zwieracz przełyku. Przez co mam Refluks żołądkowo-przełykowy. Wyszły też mi nadżerki nad linią Z ok 2mm. Proszę powiedzieć by poprawić sprawność działania zwieracza czy są jakieś leki na to np : Prokinetyki ? a co z leczeniem nadżerek ? Sam refluks spowodowany jest zwieraczem niż nadkwasotą ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u gastroenterologa i ustalenie dalszego postępowania