Co stosować na nudności w ciąży przy chorym pęcherzyku żółciowym?

Jestem chora na pecherzyk zolciowy i zapalenie blony sluzowej zolodka biore leki Helicid forte odbija mi sie nie dawna mialam kolkie po lewej strony kazal lekarz nic tlusego jesc i nic ostrego .mam nudnosc no stop o kazdej porze jestem w ciazy od 27 stycznia mialam zglosc i potwierdzic ciaze ale mnie dokucza nudnosc i malo jem prosze o pomoc

Jeśli jest Pani rzeczywiście w ciąży to niestety, ale pozostaje Pani celem złagodzenia dolegliwości tylko zachowanie diety i odpowiedniego stylu życia. Trzeba potwierdzić ciążę. Jeśli nie jest Pani w ciąży to można włączyć odpowiednie leczenie farmakologiczne oraz kwalifikować Panią do zabiegu jeśli choroba pęcherzyka żółciowego to kamica ze stanem zapalnym.