Co stosować na otarcia miejsc intymnych?

Witam! Otóż mój problem to częste otarcia miejsc intymnych. Już długo mam jakas infekcje jednak nie zwracalam na to uwagi bo nie było żadnych objawów tylko lekki rybi zapach. Jednak teraz jestem w zwiazku i w czasie pieszczot ciagle mam otarcia. Moja lechtaczka jest mała dlatego potrzeba mi więcej ruchu i to właśnie w okolicy lechtaczki mam podraznienia. Czy to może być wywołane przez infekcje czy przez tarcie ? Oraz czy mogę stosować sudocrem ?

Szanowna Pani, "rybi" zapach jest często objawem infekcji. Na otarcia może stosować Pani sudocrem