Co stosować na plamy na ciele i twarzy?

Witam mam plamy na ciele i na twarzy i one sie letko rozlaly bylam u lekasza wczoraj na oddziale zakasznym i pan doktor powiedzial ze to nie jest zaraźliwe i nawet nie dal mi lekow ze by smarować i czy bym mogla smarowac sprytusem salicynowy dwasz

Niestety nie wiemy co to za plamy ma Pani na skórze więc ciężko doradzić. Proszę skonsultować się u dermatologa innego niż tego, u którego Pani była.Niech lekarz zbada zmiany i powie Pani co się dzieje ze skórą.Wtedy jeśli będzie potrzeba wdroży odpowiednie ich leczenie.