Co stosować na porost i zagęszczenie włosów?

Co na porost i zagęszczenie włosów? nie pomaga nic badania ok włosy niby rosną co widać po odrostach a na długość tego nie widać końce podcinam regularnie tarczyca też ok mam włosy bardzo osłabione łamliwe już próbowałam wszystkimi sposobami i nic nie daje rady.

Dzień dobry,

Warto rozważyć zabiegi z zakresu medycyny estetycznej- mam myśli mezoterapię igłową skóry głowy. Włosy rosną silniejsze i co ważniejsze są lepiej odżywione.

Pozdrawiam serdecznie.

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Bardzo pomocna jest mezoterapia igłowa skóry głowy- wykonuje się ją w serii zabiegów.