Co stosować na powiększającą się ranę w stopie?

1,5 roku temu otwarte złamanie ,dziura w stopie powyżej zgięcia ,cieknąca wydzielina ,rana nie chce się zrosnąć ,a nawet mam wrażenie ,że rana się powiększa .Co stosować ? obecnie octanisepct i gaziki.Proszę o radę pozdrawiam Tadzik

Myślę ,że Octenisept nie pomoże. Proszę skonsultować się z chirurgiem. Dobrze też sprawdzić poziom cukru we krwi. Hyperglikemia ( podwyższony poziom cukru we krwi ) utrudnia gojenie. Dobre efekty przynosi kartboxyterapia skóry w okolicy rany lub ozonoterapia,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel