Co stosować na problemy z koncentracją i stresem?

Cześć! Bardzo źle radzę sobie ze stresem w nowych miejsca. Nie jestem w stanie się skupić, mam straszne problemy z koncentracją. Uczucie „bujania w obłokach”, uczenie się. I pomimo, że ja te rzeczy umiem nie wychodzą mi. Po dwóch, trzech tygodniach uspokajam się i przestaje się tak dziać. Probowałam z plush koncentracja i ciut łatwiej przychodziło mi zebranie myśli i odpowiadanie na pytania. Wkrótce zaczynam nową pracę. Jest dla mnie ważna. I pytanie: Jaki suplement na te 2 tyg. Państwo radzą?

Witam Panią. Zapewniam Panią, że gdyby był jakiś specyfik skutecznie redukujący stres to ta osoba, która by go wymyśliła byłaby laureatem nagrody Nobla i miała dużo pieniędzy. Z pewnością o takiej osobie byłoby głośno. Nie ma takiego środka, który zredukuje Pani stres. Proszę go nie szukać. To sposób "na skróty". Dobrze byłoby rozpoznać źródła Pani stresu. Z Pani postu wynika, że są to nowe sytuacje, w których z czasem się Pani oswaja i stres słabnie. Proponuję, żeby Pani skorzystała z bezpośredniego kontaktu z psychologiem. Taki specjalista pomoże Pani wypracować skuteczne sposoby radzenia sobie ze stresem, dzięki którym będzie Pani towarzyszyć większe poczucie wpływu i kontroli. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Pani,

Bardzo pomocnym byłby dla Pani trening autogenny Schultza, medytacja, joga, suplementacja (magnez, wit.B6, wit.D3, wit.C, kwas foliowy) i niedoceniona aktywność fizyczna (na powietrzu), picie dużej ilości czystej wody i ośmiogodzinny, systematyczny sen.
I pozwalanie sobie na taki komfort bycia niedoskonałą, czego Pani serdecznie życzę,
Irena Mielnik-Madej