Co stosować na problemy z oddychaniem oraz ból w okolicy żołądka?

Mam problemy z oddychaniem czasami nie moge nabrać powietrza i odczuwam ból w okolicach żołądka czasami w okolicach żeber na wysokości mostka po prawej lub lewej stronie, do tego czasami zawroty głowy i szybkie bicie serca

Dolegliwości nie są charakterystyczne dla danej jednostki chorobowej, trudno mi cokolwiek napisać bez możliwości zbadania Pana czy też zadawania pytań.
Proponuję iść do swojego lekarza rodzinnego, który pomoże w diagnostyce problemu.