Co stosować na przetłuszczającą się skórę?

Witam serdecznie, Szukam porady na temat przetluszczajacej się skóry. Otóż próbowałam już wielu rzeczy, chodziłam nawet do kosmetyczki żeby wyleczyla mi stany zapalne na twarzy jednak i to nie pomogło. Mam 22 lata i strasznie jest to dla mnie uciążliwe. Za każdym razem dopracowany makijaż po upływie nie całej godziny całkowicie spływa wygląda to nieestetycznie. Mam straszne problemy z trądzikiem który zostawia mi straszne blizny na twarzy. Czy może ktoś mi coś poradzić? Nie mam już naprawdę pojęcia co mogłabym z tym zrobić a swojej twarzy coraz bardziej się wstydzę.

Zdecydowanie powinna Pani zgłosić się do dermatologa, tak nasilony trądzik wymaga leczenia pod kontrolą specjalisty. Do tego czasu proponuję stosować serie kosmetyków z apteki, dedykowane skórze trądzikowej. proszę pamiętać o bezwzględnej ochronie przeciwsłonecznej i codziennym, dokładnym demakijażu.