Co stosować na przetłuszczające się włosy?

Mam 22 lata i mam problem z przetłuszczającymi się włosami. Od czasów liceum muszę je myć codziennie bo z rana wyglądają nieświeżo i są bardzo przetłuszczone (wiem, że nie powinnam tak robić jednak nie mam innego wyjścia). Nie wiem co mam robić, ponieważ próbowałam już wszystkiego od naturalnych ziół i szamponów po szampony z apteki (które niby powinny działać). Jednak mimo wszystko nic nie działało choć używałam przez dłuższy okres żeby mieć pewność. Nawet przez 3 miesiące myłam włosy co drugi dzień ale to też nic nie dawało zawsze jak przypadał dzień mycia to głowa bardzo mnie swędziała i była tak przetłuszczona jakbym nie myła jej przez tydzień. Proszę o pomoc i doradzenie co mogę jeszcze wykorzystać. W tej chwili stosuję szampon do włosów przetłuszczających się z Nivea, który przy okresie dojrzewania mi pomagał. Co używać przy takiej przypadłości?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie objawy mogą świadczyć o chorobie skóry - powinna Pani udać się do dermatologa w celu określenia przyczyny tego stanu.