Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co stosować na sińce i worki pod oczami?

Witam, mam 27 lat, od zawsze worki i since pod oczami, bardzo widoczna tak zwana dolinę lez, dwukrotnie robiłam w odstępie roku wypełnienie kwasem hialuronowym, efekt super. Inna pani dermatolog zaproponowała mezoterapie, jednak słyszałam opinie ze na worki pod oczami aż tak nie działa a jedynie na cienie. Prośba o poradę, pozdrawiam
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Dlaczego warto mówić o opryszczce?

Witam na cienie pod oczami i sińce polecam wykonanie zabiegu light eyes, ale najlepiej zabieg jest dobrać podczas konsultacji.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0


  1. zabiegi poprawiające kondycję skóry - np. laser frakcyjny

  2. potem absolutnie wypełnienie kwasem hialuronowym


Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, wiceprzewodniczący Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Członek Założyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Laureat Certyfikatu Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta 2012“.
0

Dzień dobry,

Terapię można zacząć od wykonania kilku zabiegów zabiegów falą radiową by zagęścić strukturę skóry. Następnie w zależności od zaleceń lekarza wykonać mezoterapię lub wypełnienie kwasem hialuronowym. W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy