Co stosować na skurcze i osłabienie łydek?

Witam odczuwam skurcze i osłabienie łydek , skurcze i ucisk w żołądku , próbwalem sumplementy multivitaminowe , magnez b6 itp ale mój organizm jakby nie radzi sobie z tymi rzeczami , po zazyciu magnezu odrazu serce mi wariuje , ciagle sikam i dostaje biegunki wiec chyba poprostu mam go nadmiar w organizmie ? jak się go pozbyć zrobilem badania z krwi ale podobno nic nie daja bo tylko jakis % magnezu jest w krwi ,w dodatku nie moge w nocy spac i czesto poce się , i dostaje lęków... co mi jest?

Witam!
Proszę zgłosić się do psychiatry. Kompleksowe leczenie nerwicy (leki i psychoterapia) dadzą efekt, ale dopiero po 2-4 tygodniach. Stopniowo wycofają się męczące Pana dolegliwości. Leki p/depresyjne nie dają uzależnienia, ale ich działanie pojawia się po pewnym czasie - wymagana cierpliwość i wytrwałość!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.